درباره تهران اینترنت

شرکت تهران اينترنت از سال 1378 در زمينه توزيع کارتهاي اينترنت و تلفن بين المللي و خدمات و کالاهای مصرفی مخابراتي در سطح کشور شروع به فعاليت نموده و با هدف بهبود کیفیت و افزایش ضریب نفوذ خدمات ارتباطی ، خط و مشی خود را برپایه مشتری مداری و خلاقیت در ارائه خدمات نهاده است. اکنون اين شرکت به جهت بهبود و توسعه فروش انواع محصولات فوق الذکر اقدام به فروش الکترونيکي اين محصولات نموده است و به عنوان بزرگترين مجموعه توزيع مويرگي کارتهاي مخابراتي و اينترنتي در کل کشورمفتخر است که به ياري خداوند منان و با تلاش کارکنان و نيروهاي متخصص خود به عناوين زير دست يافته است:

فروش آنلاین کارت شارژ و سیم کارت

اعطای نمایندگی

نمایندگی اول و رسمی ایرانسل

عناوین کسب شده توسط تهران اینترنت

 • نماينده رسمي فروش و خدمات پس از فروش شرکت ايرانسل نماينده توزيع شرکت تاليا(از سال 83)
 • نماينده فروش شرکت مخابرات استان تهران در زمينه کارتهاي اعتباري و همگاني(از سال 80 )
 • نماينده انحصاري شرکت پيام گستر در کل کشور(از سال 83)
 • نماينده انحصاري شرکت فرهنگ آزما
 • نماينده انحصاري شرکت آوابريد
 • نماينده انحصاري شرکت رسپينا
 • نماينده شرکت پارس آنلاين و برنده برترين نماينده پخش (سالهاي 82،83 و 84)
 • نماينده فروش الکترونیک محصولات همراه اول و نماينده انحصاري شرکت الکاپرداز(سالهاي 83 تا 86)

اميد است اين مجموعه با تلاش و نبوغ نيروي انساني و با درايت مديران خود به اهداف بلند مدتي در جهت جلب رضايت مشتريان و بهبود در ارائه خدمات نائل آيد. امروزه خدمات الکترونيکي و پرداخت¬هاي موبايلي به کمک افراد آمده تا از اتلاف زمان، انرژي و هزينه ¬ها بکاهد. سازمان¬ها و موسسات نيز هرکدام به¬ نحوي براي افزايش رضايتمندي مشتريان خود و ایجاد تسهیل در تبادلات مالی به روش¬های فوق روی آورده¬ اند. درهمین راستا سامانه کد دستوري#۷۸۰* تحت پوشش هلدينگ تهران اينترنت و با همکاري شرکت پرداخت نوين آرين(تحت نظر بانک اقتصاد نوین و داراي مجوز از شاپ رک و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران) مفتخر به ارایه زيرساخت و خدمات متنوع پرداخت در بستر تلفن همراه گردیده است. سامانه سرويس #۷۸۰* براي تمام مشترکين شبکه تلفن همراه در اقصی نقاط ایران بدون پرداخت هيچ گونه هزينه¬ اي و به صورت رايگان فعال است. براي استفاده از اين سامانه حتي نياز به نصب هيچ گونه نرم افزار بر روي گوشي تلفن همراه و يا استفاده از گوشي ¬هاي مدرن و هوشمند نیست و تنها کافيست رمز اينترنتي(رمز دوم) کارت بانکي از خودپرداز بانک صادرکننده، دريافت شود. خدمات اين سامانه قابل استفاده براي همه کاربران داراي يکي از کارت¬هاي بانکي عضو شبکه شتاب مي¬باشد. سطح پوشش: مشترکین هر سه اپراتور در همه‌ استان‌هاي كشور

خدمات تهران اینترنت

بسته های ترکیبی ایرانسل

بسته های ترکیبی (شامل مکالمه و پیامک ایرانسلی + اینترنت همراه) بسته های ترکیبی شامل حجم مختلفی از اینترنت پرسرعت به همراه مکالمه و پیامک داخل شبکه ایرانسلی است که به شکل روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله برای مشترکین ایرانسل از طریق کد #780* قابل خریداری است. کاربران ایرانسلی می توانند با ورود به منوی شارژ (شماره گیری کد #2*780*) و انتخاب منوی ترکیبی(ردیف 5) یا شماره گیری مستقیم کد #5*2*780* جهت فعال سازی این بسته ها اقدام نمایند.

شارژ

با کد دستوری #780* به راحتی می توانید برای خطوط همراه اول – ایرانسل – رایتل شارژ تهیه نمایید. برای این کار کافیست رمز دوم کارت خود را از دستگاه خودپرداز صادرکننده کارت بانکی دریافت و با شماره گیری کد #780* وارد منو هف هشتاد شوید وگزینه دوم یعنی "شارژ" را انتخاب کنید و یا بصورت مستقیم کد #2*780* را روی گوشی خود شماره گیری نمایید.

قبض

برای پرداخت قبض موبایل یا قبوض خدماتی(آب، برق، گاز و تلفن) خود #3*780* را شماره گیری کنید یا پس از زدن کد #780* عدد 3 را شماره گیری نمایید.. با اینکار از منوی زیر سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید: 1.قبض موبایل 2.قبوض خدماتی 3.وایمکس ایرانسل 4. آسیاتکADSL توجه نمایید که برای پرداخت قبض، بایستی شناسه و کد پرداخت قبض خود را داشته باشید.

بسته های اینترنت ایرانسل

بسته های اینترنت به میزان زیادی هزینه افراد را در استفاده از اینترنت روی موبایل کاهش می دهند. از این رو، برای خرید انواع بسته های روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه و بلند مدت(6ماهه و سالیانه) بایستی کد #4*2*780* را از طریق خطوط ایرانسل شماره گیری نمود. با زدن این کد و انتخاب مدت زمان بسته موردنظر، انواع بسته های قابل خرید(از نظر حجم و مبلغ) در آن بازه زمانی نشان داده میشوند که با انتخاب بسته موردنظر می توان مراحل خرید را طی و بسته را فعال کرد.

دوستان خود را دعوت کنید!

در منوی جایزه یه گزینه دیگر هم وجود دارد به اسم دعوت دوستان(#3*4*780*)، کاربران می توانند با دعوت کردن دوستانشان و انجام تراکنش از طریق هف هشتاد، شارژ هدیه بگیرند.

خیریه

با هف‌هشتاد می‌تونید برای انجام کار خیر راحت و مستقیم به نیازمندان کمک کنید! درهر لحظه‌ای که تصمیم‌ به انجام کار خیری گرفتید، به ترتیب * ، 7 ، 8 ، 0 ، * ، 0 ، # رو شماره‌گیری و بعد گزینه‌ی خیریه رو انتخاب کنید. در این مرحله کافیه موسسه‌ای که می‌خواهید پرداخت شما به اون انجام بشه رو از لیست انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن هدیه‌ی خودتون رو به دست نیازمندان واقعی برسونید.

پرداخت

عملیات پرداخت و دریافت وجه یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین تجربه‌های مشتری و فروشنده هنگام انجام یک مبادله تجاری مثل خرید از یک فروشگاه، پایانه و … است. این‌که مشتری(حقیقی/حقوقی) بتواند وجه را راحت پرداخت کند و در سوی دیگر وجه پرداخت شده سریع و مستقیم به حساب فروشنده و یا ارایه دهنده خدمات واریز شود، تجربه‌ای خوشایند برای هر دو طرف است. هف‌هشتاد برای تحقق این هدف، روشی سریع، راحت و مستقیم برای صاحبان کسب‌وکار( اعم از شرکتهای توزیع، فروش و یا مراکز خدماتی) ارایه کرده است. از این پس مشتریان هر سازمان و یا شرکت میتوانند به جای پرداخت پول نقد و یا پرداخت از طریق دستگاه کارت‌خوان(POS) بدون صرف هزینه اضافی و بدون اتلاف وقت، به راحتی با شماره-گیری #کد پذیرنده*780* (کد پذیرنده کدی مختص هر شرکت می باشد)، مبلغ مورد نظر را سریع و مستقیم به حساب موردنظر واریز کنند. پس از واریز وجه، یک پیام حاوی اطلاعات پرداخت اعم از کد پذیرندگی و تایید پرداخت برای شرکت و مشتری ارسال خواهد شد. همچنین این امکان برای شرکت وجود دارد تا با ورود به حساب کاربری خود در سایت هف‌هشتاد بتواند ریز تراکنشهای انجام شده را بصورت آنلاین مشاهده نماید

سریع ترین روش خرید شارژ

در این روش تنها پس از شماره گیری #مبلغ *780* کاربر وارد مرحله پرداخت شده و با ورود شماره کارت بانکی و رمز دوم به راحتی در سریع ترین زمان ممکن خط خود را بطور مستقیم شارژ می نماید.

مأموریت و چشم انداز سامانه #780*

 • خط مشي: مشتري محوري، توجه به خشنودي آنان و ايجاد حسن تعلق در ايشان با ارايه سرويس¬ هاي متنوع و به¬ روز
 • ماموريت:بهره¬ گيري از فناوري کدهاي دستوري به¬ منظور ارايه خدمات پرداخت موبايلي جهت صرفه¬ جويي در زمان و هزينه و رفاه حال شهروندان و نيز ارايه کدهاي پذيرندگي به سازمان¬ها و ارگان¬هاي کل کشور درجهت خدمت رساني بهتر به مشتريانشان.
 • چشم انداز: تبديل شدن به بزرگترين و تخصصي ترين ارايه دهنده خدمات پرداخت در بستر تلفن همراه در کشور.
حوزه ¬هاي کاري سامانه #780*

هف هشتاد با به کارگيري دانش و تخصص بخش‌هاي خود، در پي دستيابي به بهترين عملکرد و بالاترين کيفيت خدمات پرداخت در بستر موبایل و نیز توسعه شبکه پذيرندگي است. ارايه خدمات متنوع و به روز پرداخت در بستر موبايل شامل خرید شارژ، پرداخت قبض و خرید بسته های اینترنتی سرويس‌هاي ارزش افزوده موبايل در کشور مثل طراحی مسابقات و نظرسنجي¬ هاي مختلف در بستر تلفن همراه اختصاص کدهای پذیرندگی و تبلیغاتی جهت فروش و تبلیغ محصولات به شرکت ها ارائه خدمات متنوعي مانند امور خيريه، خدمات شهروندي، خدمات دانشجويي

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي: تهران-خيابان جمهوري-تقاطع اسکندري جنوبي-ساختمان 510

021-6424 | 021-66933636

021-64004

021-66949101-2